Zkušenosti studentů

Ohodnoť nás!

Vyplň prosím pole “Jméno”
Vyplň prosím pole “Příjmení”
Vyplň prosím pole “Recenze”

Anežka Drobná

Information Planet jsem kontaktovala po doporučení od kamarádky a musím je doporučit dále. Super přístup, zkušenosti a aktuální info. Děláte skvělou práci.

Jirka Zemánek

Na vysokou v Anglii jsem se přihlásil sám a agenturu kontaktoval, až když jsem si nevěděl rady se studentskou půjčkou. Dvě konkuranční agentury mě odmítnuli (prý půjčky bez studia nedělají). Pavel z IP mi napsal, že chápe mou situaci a pomůže mi. Po krátkém hovoru a následném emailu jsem měl jasno ohledně věcí, u kterých jsem si nebyl jistý. Následně jsem vše vyplnil a Pavel zkontroloval. Za měsíc jsem měl půjčku schválenou. Vážně moc děkuju za ochotu, přístup, pomoc a čas, který jsi mi věnoval. Díky!

Míša J.

Aktualní informace o studiu v Anglii a vlastně obecně o studiu. Doporučuji studentům, kteří shánějí informace o možnostech, které mají.

Aleš Vojal

Mé prvotní plány odjet studovat do Finska se rychle změnily, když jsem slyšel o možnostech v Anglii. Od září začínám na Brunelu v Londýně obor Nutrition a neskutečně se těším! Všem, kteří o studium v zahraničí přemýšlí doporučuju meeting v Information Planet, protože se dozvíte mnoho informací a budete mít najednou pocit, že máte na výběr. Tak jsem to alespoň cítil já. Celému týmu děkuju a věřím, že vám za dva měsíce pošlu jenom pozitivní hodnocení.

Jirka Krejcar

Mé studium v Anglii nakonec nedopadlo a musím se smířit s tím, že bud vystuduji v Česku a nebo to zkusím za rok. Information Planet je ale špička v oboru a hrozně moc děkuju za přátelský přístup a to kvantum informací, které jsem se o studiu dozvěděl.

Romča

za týden odjíždím so Dublinu na jazykovku a po měsíci angličtiny trochu pocestuju. Agentura pomohla předevšim s výběrem a přihláškou a asi nelze nic vytkouut.

Dominika Hanzalová

Před rokem jsem dokončila bakaláře v Dánsku a následně cestovala. Vzdělaní považuji za důležité a proto jsem kontaktovala Pavla z Information planet, aby mi poradil s výběrem destinace. Nakonec jsem zvolila Anglii, protože tam nabízejí velký výběr programů a specializací a navíc trvá celý magistr pouze jeden rok. Půjčku čerpat nebudu, ale věřím, že je to taky skvělá věc a hodně studentů jí využívá. Už se těším na rok strávený v Londýně.

Honza V.

S IP jsem strávil léto v Londýně a bylo to naprostu super. Měsíc intenzivní angličtiny a potom měsíc akademické a dalo mi to víc než celý rok na střední.

Alena Bělavá

Dcera odjela s Information Planet do Essexu a já jsem jako rodič ohromně vděčná za všechny služby a informace, které nam byly poskytnuty. Věřím, že to bude pro dceru životní zkušennost

Tomášek Drahý

užitečné info o studiu.

Markéta Baginská

Na Magistra do Anglii jenom s Information planet. Glasgow University už čeká!!!

Žaneta Veselá

Díky za vaší práci. Super informace a přátelský přístup. Ať se vám daří!

Tadeáš Ruml

Studium v Anglii jsem si zařídil sám, ale studentská půjčka byla přeci jenom složitější a nechtěl jsem udělat chybu. V IP se mi dostalo překvapivě rychlé odpovědi a se vším mi pomohli. Půjčka byla za tři týdny schválená a mě spadnul kámen ze srdce.

Jitka Kocmová

Jako rodič si myslím, že vzdělání v zahraničí je pro mladou generaci skvělá zkušenost, jak se prosadit v budoucím životě. Informací je na internetu spousta, ale vybrat ty správné a pravdivé je obtížné. Právě to bylo důvodem oslovit agenturu. Nejprve jsem kontaktovala dvě, ale po prvotní komunikaci a velice pozitivních ohlasech v recenzích jsem zvolila Information Planet a s odstupem času je jasné, že to bylo velice dobré rozhodnutí.

Dalibor

Pokud chcete studovat v Anglii, tak Information planet pomůže každýmu.

Kamča

100% spokojenost se vším co pro mě Pavel z IP udělal a jak pomohl s přihláškou a vším kolem.

Míra Janek

Nejdříve jsem se bál a měl ze studia v zahraničí velký respekt, ale jak jsem se dozvídal víc a víc informací, tak šly obavy stranou a já se začal těšit. IP doporučuju

Petra Bydžovská

IP má vždy čerstvé informace a velký prehled o školách v Anglii. Díky tomu jsem si je vybrala a mohu je jedine doporučit.

Jirka Kosík

Velké díky za pomoc s podáním přihlášky na vysokou a vyřízením studentské půjčky.

Martin Polák

S Information Planet jsem resil podani sprihlasky na Uni v Coventry a vse probehlo hladce.

Zdena Balcarová

S dcerou jsem agenturu vybírala poctivě, protože jsme o studiu v Anglii nic nevěděli. Dle recenzí jsme zvolily Information Planet a dostalo se nám opravdu milého jednaní na profesionální úrovni. Jsem velice ráda, že nám věnovali tolik času. Jako rodič, který chce pro dítě to nejlepší mohu Information Planet jedině doporučit.

Natálie Tvrdíková

Milý přístup a rychlá a věcná komunikace.

Denis DL.

V Information Planet jsem se byl poradit o možnostech studia v Evropě. Po první, asi hodinové schůzce, kterou jsem absolvoval v Praze, jsem měl o moc lepší představu o tom, jaké možnosti mám. Nakonec jsem zvolil Anglii, která mi díky možnosti financování přišla jako nejkvalitnější volba. Na IP se i líbí, že vám poradí komplexně a do ničeho netlačí. To se často děje v agenturách, které se specializují na jednu destinací a o těch ostatních tvrdí, že nejsou dobré. Tak že IP doporučuji všem, kteří si něvědí pořádně rady a chtějí obecné info o všech možnostech.

Tadeáš Jícha

Dostupné a spolehlivé poradenství.

Michal Pilz

Díky IP jsem se dostal na uni do Southamptonu. Zařidili vše od výběru školy, přihlášky, studentské půjčky i ubytování. A vlastně nakonec i letenky a pojištění, prostě full service. IP mohu jedině doporučit.

Monča H.

IP jsou zlatíčka. Moc si vážím jejich pomoci s podáním přihlášek na univerzity v Británii. Je to nejlepší agentura :)

Markéta Rohanová

Na univerzitu jsem se nedostala a nikdo mi neřekl proč. Agentura mi sdělila, že to bylo na základě špatného průměru maturitního vysvědčení, to jsem ale na stránkách školy nenašla. Tak nevím komu věřit.

Roman Kuděla

Můj cíl bylo studium v zahraničí, ale vůbec jsem neměl srovnání toho, jaké jsou možnosti a výhody/nevýhody jednotlivých států. Po dlouhé schůzce, kde mi bylo odpovězeno na více než dvacet otázek, jsem dostal nabídku škol s šesti státech. Pak jsem šel do IP podruhé a už jsem vybíral z Holandska a Anglie. Chci týmu v IP poděkovat za čas, který mi byl věnován a trpělivost, protože mých otázek bylo vážně hodně. V ČR nenajdete agenturu, která by měla takovou nabídku států a to z nich dělá jedničky v oboru.

Bára Dvořák

Fajn tým lidí, kteří toho o studiu v zahraničí vědí vážně hodně. Původně jsem chtěla jet do Kanady, ale po konzultaci v IP jsem trochu přehodnotila situaci a vybrala anglii. Myslím, že to byla dobrá volba.

Pája S.

V IP mi pomohli s vyřízením studentské půjčky a to úplně zdarma, nevím jak je to možné ale díky. Vše mám schváleno a od září budu v Cambridge měnit svět :D

Dominika Dobiášová

Od IP jsem dostala kompletní info o studiu v Anglii a následně mi pomohli s vyřízením všech dokumentů včetně přihlášky a studentské půjčky a ubytování. Vše dopadlo dobře a od září se chystám na univerzitu do Plymouthu.

Tereza Dlabajová

Od mala fotím a proto jsem to chtěla i fotografii studovat. To není v ČR skoro možné, protože tu nemáme výběr programů a ani dobrou technologii, kterou mohou studenti používat. V Anglii je to o něčem jiném a programů je tu spoustu na výběr. Každému umělci, který chce volnost a maximální podporu ve studiu, tak přeleťte kanál a tvořte! IP je skvělý pomocník při výběru školy, města i programu #study #create

Taťána Dobi

IP je super pomocník při vyřizování přihlášky a všech potřebných věcí potřebných pro studium v Británii. Mimo skvělou komunikaci poskytují odpovědi na všechny otázky a díky tomu je každému doporučuji.

Míša Kor.

Pavlovi z IP děkuju za jeho čas a úsílí, které mi věnoval. Schůzkou to začíná odjezdem pokračuje a nejlepší životní zkušeností končí.

Pavel Hampl

Vzdělání v kombinací s cestováním je nejlepší způsob, jak si pořádně užívat života. Já IP vděčím za super tipy a pomoc se zařízením studia v Anglii a následně v Kanadě. Topka

Deniska Aalbrecht

IP mi pomohlo zařídit studium v Dánsku a můj top up program se blíží ke konci a od září se chystám na magistra do UK. IP jsou profíci a dokáží poradit se studiem, ať je to téměř kdekoliv.

Tobiáš Zdena

Jednoduše spokojenost.

Radim Kanzl

Už to jsou tři roky, co jsem s IP odjel studovat do Londýna a stále jsme v kontaktu. Po Anglii plánuju změnu a protože je IP expert i na Austrálii, tak je to jasná volba.

Honza B.

trochu problematická komuninkace vzhledem k tomu, že na jihu čech Information Planet nemá kancelář. Radši vše řešim osobně než přes email nebo telefon.

Patrick Kyncl

Od roku 2012 kdy jsem navštívil OH v Londýně jsem věděl, že bych chtěl jednou v Anglii žít. Bohužel nejsem nejlepší student a studia v Anglii jsem se bál. V IP jsem se dozvěděl, že existuje i možnost studia nultého ročníku, kde je možnost studia angličtiny a k tomu několik odborných předmětů včetně psaní esejí, prezentovaní a podobně. To se mi moc zalíbilo a nemůžu se dočkat, až v září konečně do Anglie na univerzitu odjedu. Tak že pokud si myslíte, že na studium v Anglii nemáte, tak se informujte v IP a třeba změníte názor.

Linda :)

S IP jsem odjela na jazykovku do Anglie a zarok jedu znovu!!! Nejlepší zkušenost a hrozná motivace.

Míša Drbohlav

Služby i komunikace perfektní. Škoda že nemají pobočku v Plzni, ale do Prahy jsem jela jenom jednou, jinak se vše řeší online.

Petra Drahá

Studium v Anglii bylo neplánované rozhodnutí, pro které jsem se rozhodnula až když mě nepřijali do Dásnka. Rozhodně ale nelituju, protože jsem zatím spokojená . Služby information planet hodnotím pozitivně.

Tomáš Kanský

Information Planet je profi agentura se kterou mám tu nejlepší zkušenost. Zařídili mi komplet studium v Anglii i studentskou půjčku. 100% doporučuji

Martina Trigila

IPíci jsou NEJLEPŠÍ!!!

Pája D.

Služby information Planet jsem využila při podávání přihlášky na medicínu do Londýna a do teď oceňuji jejich služby. Vyřizování přihlášek přináší mnoho otázek a je dobré si nechat poradit od zkušenějších.

Tomáš Sadil

Do Anglie jsem jel studovat v roce 2017 a ani nemohu věřit tomu, že za rok už budu končit bakaláře. Tuto zkušenost bych doporučil každému, i tomu, kdo třeba o studiu v zahraničí neuvažuje. Já se také rozhodl na poslední chvíli a proto jsem využil poradenství od Information Planet. S jistotou mohu říci, že sám bych to nedal.

Markéta Domská

Do Cambridge jsem odjela s IP a to po hodně dlouhém uvažování, zda služby agentury využít. Nerada si nechávám organizovat život a nechtěla jsem si do výběru školy nechat mluvit. Na schůzku jsem ale šla, protože jsem chtěla vědět některé záludnější věci. Schůzka byla velice přijemná a byla vidět, že Pavel má se studiem obecně hodně zkušeností. To mi dodalo důvěry a další kroky jsem už řešila s ním. Narazili jsme na pár zádrhelů a to především s ubytováním, ale vše se vyřešilo a já budu brzy končit první ročník. Služby agentury doporučuji, protože vím, že to ulehčí práci a hlavně dostanete několik informací, které se na internetu jen těžko dočtete. Ještě bych vyzdvihla pomoc se studentskou půjčkou, která je také krkolomná a můžete v ní udělat mnoho chyb. IP dávám jedničku a doporučuji všem studentům

Linda M.

poradí, zařídí. Dobré služby

Lucie A.

Při výběru agentury jsem osobně navštívila tři agentury v Praze a IP mi přišla nejvíce vstřícná. Opravdu se snaží pomoci a do ničeho vás netlačí a to oceňuji. Celá komunikace probíhá přátelsky a velice pohotově. Byli jsme v kontaktu po telefonu, whatsaapu a emailu. Navíc je super, že s odjezdem do Anglie to nekončí. Potřebovala jsem v prvním měsíci poradit s několika věcmi a vždy mi bylo rychle odpovězeno. To je prostě super přístup.

Petra Černá

Ocenila bych pobočku v Plzni, ale jinak vše v pořádku.

Tomaš Dechťar

Information Planet jsem navštívil po telefonické domluvě. Už první schůzka prozradila hodně, protože jsem odcházel s kupou informací a měl jsem o čem přemýšlet. Následovalo ještě jedno setkání, kde jsem učinil finální výběr a během dvou týdnů se podávaly přihlášky. Na rozhodnutí od škol jsem čekal asi dva měsíce, ale nakonec vše vyšlo a v září se chystám do Londýna. Tak že pokud chcete studovat v Anglii, tak není lepšího pomocníka, než Information Planet.

Marie Ptáčková

Služby Information Planet rozhodně doporučuji. Já sama jsem zvládla většinu věcí sama, ale v některých věcech je pomoc agentury užitečná.

Pavel Hrubý

S IP jsem odjel studovat bakaláře do Anglie a bylo to nejlepsi rozhodnuti, ktere jsem mohl udelat.

Dan P.

Super!

Eda N.

Profesionalni poradenstvi, bezvadna komunikace a prijemny pristup. IP je vazne super agentura, na kterou se muzete spolehnout

Lucka Bělá

S Information Planet jsem odjela na leto do Irskeho Dublinu zlepsit anglictinu a vse probehlo podle predstav. Skola, ubytovani i mesto se mi moc libilo. IP doporucuji vsem

Mimi Brzanská

Celá komunikace s IP probíhala bez problémů a dostala jsem to, co jsem čekala. Za mě byla spolupráce s agenturou super volba a určitě mohu doporučit.

Martin Hrubý

S IP jsem jel studovat magistra do Skotska. A ikdyž byla moje angličtina na slušný úrovni, tak jsem neměl přehled o tom, jak celý proces probíhá, co udělat jako první a podobně. V IP bylo vše zodpovězeno během jedné schůzky, následný výběr univerzity i programu byly velice rychlé. Tak že už dva týdny po první schůzce jsme podávali přihlášku. Následně jsem asi tři týdny čekal na přijetí. Studentská půjčka za mě byla kompletně vyplněna a já jí pouze poslal do UK. Všem, kteří chcete studovat v UK radím, aby šli do IP a zjistili své možnosti. Budete přesně vědět co a jak udělat.

Patrick Kindl

Pavel z IP mi poradil se vším co bylo potřeba k podání přihlášku. Školu jsem už vybranou měl a Pavel jenom potvrdil, že je to dobrá volba. Po přijetí jsme ještě dořešili studentskou půjčku a pár drobností. Všechno probíhalo v pohodě. Rozhodně doporučuji využít služeb zkušenějších, kteří v UK studovali a ve všem se dobře vyznají a poradí. Díky!

Káťa V.

Celý proces je hodně zdlouhavý a pořád musíte něco vyplňovat. To asi není chyba agentury, ale nevím, zda bych do toho šla znovu.

Tamáš Pecha

poradí, zařídí

Míša

Bezvadná spolupráce, super lidi

Patrície Drahá

V Information Planet se o studiu v Anglii dozvíte vše, co budete potřebovat. Já se snažila vše googlit, ale během jedné schůzky se dozvíte vše podstatné, tak že vřele doporučuji.

Tadeáš Satinský

široká nabídka studia v Anglii a super přátelský přístup. Palec nahoru

Simona A.

Agentura mi pomohla v mnoha věcech a zato jsem vděčná. Anglie celkově trochu zklamala očekávání, ale ještě tu nejsem tak dlouho, aby to bylo konečné hodnocení.

Matěj Kunc

Pavel z IP pro mě zařídil vše od konzultace, výběru školy a programu, podání přihlášky, žádosti o studentskou půjčku i ubytování. Zde nemůžu nic vytknout a rozhodně IP doporučuju všem!

Petr M.

Spokojenost se službami. Agentura mi rozhodně usnadnila výběr a pomohla projít celým procesem zařizování.

Maruška Doležalová

Information Planet mi pomohlo vybrat město, školu a program a myslím, že to byla super volba. Na studium do Anglie se už moc těším.

Marie Antošová

Super služby a kamarádský tým lidí, kteří vždy se vším poradí. Jednoznačně doporučuji všem studentům!

Isa D.

Nejprve jsem doufala, že si vše zařídím sama, ale ono to není úplně snadné a proto vřele doporučuji Information Planet, kde vám poradí se vším a výrazně ušetří práci a navíc zvýší šanci na přijetí. Ještě jenou děkuji.

Marek Jákl

Super služby, skvělý team lidí, kteří poradí se vším, co pro studium v Anglii potřebujete.

Šárka Kujanová

Information Planet je agentura, kterou ráda doporučím všek, kteří chtějí studovat v Anglii.

Monika Hudská

Jako rodič mohu podpořit několik spokojených recenzistů, kteří s Information Planet odjeli studovat do Anglie. Jsem přesvědčená, že zde je každý v dobrých rukouodborníků.

Míša Drbohlavová

Odjela jsem s IP na prázdniny do UK a se vším jsem byla naprosto spokojená. Zařídili vše od kurzu, ubytování, přes letenku a pojištění. Super lidi!

Her Majesty the queen

Superb!

Tadeáš S.

IP je supr! Rozhodně nelituju, že jsem si je vybral a celé studium v Anglii řešil s nimi.

Petr Mach

Naprostá topka! Díky za váš čas, usílí a trpělivost.

M.P.

Služby na dobré úrovní, rychlá komunikace. Občas jsem nevěděl, co bude další krok, ale vždy se to rychle vyjasnilo.

Janča D.

Maximální spokojenost!

Tomáš Doraj

I po roce v Anglii mohu potvrdit, že se o vás budou v IP stále zajímat. Potřeboval jsem pomoci se změnou ve studentské půjčce a nic nebyl problém. Tento přístup cením a jsem si jist, že lepší pomocníky byste nenašli.

Markéta B.

Přátelský tým lidí, občas se všci trochu vlečou, ale myslím, že se snaží dělat maximum.

Terka

Doporučuji pobočku v Brně!

Pavel Vintr

Obrovské know how, profesionální přístup a kompletní servis. Nic lepšího nenajdete

Tomáš Pek

Osobně bych uvítal pobočku na jihu ČR, DO PRAHY NEBO BRNA TO MÁM DALEKO. Na druhou stranu jsme vše zvládli po whats appu a osobní návště v Praze se dá spojit s výletem. Až otevřete více poboček, tak přidám hvězdičku.

Martin Linke

Studium v Anglii = nejlepší rozhodnutí mého života, Information Planet = naprostá topka

Markéta Bajanová

Už to je rok a půl, co studuji v Anglii a to pouze díky Information Planet. Bez jejich rad, tipu a celkové orientaci, bych se sem nedostala. Díky

Toman

jako náročný klient dávám čtyři hvězdičky a vřele doporučuji všem zájemcům o studium v Británii.

Martin Pank

Skvělá volba pro všechny, kdo chtějí studovat v UK. Já osobně jsem se dozvěděl o nultém ročníku a následně vše řešil s Pavlem, který mi napsal plán, jak postupovat a všechno (až na pár drobností) šlo velice hladce. Doporučuji všem!

Marie Chlumská

Dobrá agentura, kterou jsem si vybrala na doporučení a nelituji.

Martin

jen tak

Marie Janečková

Super tým přátelských lidí, kteří vám určitě poradí se studiem v Anglii nebo i jinde na světě. Dohodněte si schůzku a uvidíte sami.

Petr Tomša

Pokud se budete hlásit do Anglie bez agentury, tak vás čeká hodně papírování a googlení a stejně uděláte někde chybu, tak jako já. Tak že určitě všem doporučuji využít služby Information Planet, která vše zvládne s přehledem.

Sylvie

IP je skvělá agentura, která studentům pomáhá s výběrem programů a univerzit v Anglii. Na schůzce se dozvíte vše podstatné a uvidíte s čím vším vám pomohou. Za mě rozhodně maximální spokojenost

Marek Dobiaš

Pokud chcete jít studovat na univerzitu do anglie, tak je IP ta nejlepší agentura, která vám pomůže.

Anežka

Super! V IP jste v dobrých rukách

Denisa Česleková

Služby, přístup, komunikace všechno za 1

Dominik

Dobrý!

Tomáš H.

Pokud jenom uvažuješ o studiu v zahraničí, tak jdi do Information Planet. Na první schůzce, ti řeknou všechny možnosti a dál se rozhodneš, co je pro tebe nejlepší. Já neměl tušení, kolik možností Anglie nabízí a právě na schůzce jsem se dozvěděl nejvíce informací. Nasledně jsem vybral program a školu a teď už jsem přijat a za pár měsíců odjíždím. Není to tak složitý, jak se může zdát.

Dominik

Studuji v UK už třetím rokem a i po té době vím, že se na lidi z Information Planet můžu obrátit. Oceňuji přátelský a osobní přístup. Dominik H.

Kačka

Bezkonkurenční! Rychlá komunikace a odpovědi i o víkendu. Škoda, že nemáte kancelář v Plzni, ale vše se dá vyřešit přes Skype.

Honza

Vyzkoušel jsem tři agentury a vybral jsem Information planet, protože rychle komunikují a jsou nejdéle na českém trhu a to beru jako záruku kvality. Naprostá spokojenost

Daniel

Pokud se chystáte na vysokou nebo jazykovku do zahraničí, tak neznám lepšího pomocníka než Information Planet. Pomohou se vším potřebným, doporučuju.

Petra Kabrhelová

S Information Planet jsem studovala jazykovku v Sydney a následně odjela na vysokou do Londýna. Mají širokou nabídku služeb a skvěle komunikují. Doporučuju všem!

Dalibor

Zařídit studium v Anglii je hodně komplikovaná věc a proto jsem kontaktoval agenturu, aby mi pomohla. Nevěděl jsem co očekávat a schůzky jsem se trochu bál. To bylo ale úplně zbytečný. Doporučit školu a obor, připravit dokumenty, podat přihlášku, zařídit půjčku, zajistit ubytovaní a připravit k odjezdu. To všechno tým z Information Planet zařídil. Dík a doporučuju!

Jirka

Služby, přístup, všechno na jedničku.

Adriana

Od agentury jsem očekávala pomoc s přihláškou, ale nakonec mi pomohli získat i částečné stipendium a za to jsem moc vděčná. Ráda doporučím vše, kdo by chtěl v UK spokojeně studovat. Adriana

Ála Sýkorová

Nejširší nabídka škol v UK a bezkonkurenční servis. Doporučuji každému, kdo chce kvalitní vzdělání.

Patrície

Chtěla jsem studovat v zahraničí, ale vůbec jsem něměla přehled o možnostech, které studenti z Česka mají. Po jedné schůzce jsem měla veškeré informace a řadu možností, které vyhovovaly mým představám. Za dva měsíce jsme podali přihlášku a za další měsíc jsem věděla, že jsem přijatá. Příští týden začínám studovat druhý ročník na univerzitě v Anglii a vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Každému doporučuji kontaktovat IP a sjednat si schůzku, můžete jen získat. Patrície

Patrik

Navštívil jsem několik agentur a díky přátelskému přístupu, skvělé komunikaci a obrovské nabídce možností jsem zvolil Information Planet. Za několik dní začínám první semestr bakaláře v Anglii a nemůžu se dočkat. Ještě jednou díky za pomoc!

Janek Hubšman

Na doporučení Pavla z IP jsem zvolil nultý ročník na Brunel University a bylo to skvělé rozhodnutí. Bál jsem se, že nebudu studium stíhat, ale díky možnosti studia nultého ročníku, kde se učí jak angličtina, tak akademické dovednosti (psaní esejí, prezentovaní atd.) jsem získal jistotu, že další studium zvládnu. Dík

Eliška Takáčová

V ČR jsem odstudovala dva roky VŠ a chtěla jsem změnu. Ani trochu jsem nevěděla jaké jsou mé možnosti. Nakonec jsem se dostala do třetího ročníku na London South Bank University. Bez agentury bych nezjistila, že takovou možnost mám. V každém případě doporučuji všem, i těm kdo si myslí, že agentura jen podává přihlášky.

Tadeáš Dostál

Information Planet mi pomohlo splnit sen, kterým bylo studium v UK. Určitě mohu všem doporučit.

Tomáš Holý

Hledal jsem pomoc s vyřízením přihlášky a žádostí o studentskou půjčku, vše se povedlo a já nemohu jinak, než doporučit tuto agenturu.

Natálie

Chtěla jsem studovat v zahraničí, ale nevěděla jsem jaká země by pro mne byla ta pravá. V IP mi pomohli zvážit pro a proti a nakonec pomohli s celým procesem, který není vůbec jednoduchů. Děkuju N.

Kája Pokorná

Pokud si nevíte rady s výběrem školy, města a podobně, tak rozhodně doporučuji kontaktovat Information Planet a jejich tým. Určitě Vám pomohou vybrat to nejvhodnější. Nyní studuji třetí ročník psychologie v Cambridge a jsem moc spokojená.

Marie

Oceňuji služby Information Planet a jejich kolegů v UK. Přecházela jsem z univerzity v USA do UK a celý proces byl hodně složitý. Agentura udělala vše proto, abych mohla ve studiu pokračovat.

Martin Polách

Po roce v UK mohu napsat jenom kladné hodnocení. Město i univerzita v Coventry vyhovují všemu, co jsem od univerzitního studia v UK očekával. Ze začátku jsem služby agentury neviděl jako nutné, ale s postupem času vidím, že mi hodně pomohla. Rozhodně mohu doporučit.

Lenka

Díky Information Planet studuji na univerzitě v Anglii. Sama bych celé to papírování asi nezvládla tak rychle, jako oni. Mohu se na ně obrátit s jakýmkoli dotazem.

Janek Knýzl

Studium v Anglii byl dlouhou dobu mým snem, ale připadalo mi velice složité toho snu dosáhnout. Nevěděl jsem jakou školu vybrat, jak fungují přihlášky, jak zařídit ubytování a nebo jak požádat o studentskou půjčku. Information Planet mi pomohla v každém ohledu. Díky

Míša

Na Univerzitu do UK jsem se přihlásila sama, ale nebyla jsem si jistá, jak správně požádat o studentskou půjčku. Nakonec mi Pavel z IP pomohl s žádostí o půjčku a navíc zařídil částečné stipendium. Toho si moc vážím, díky!

Karel

V Information Planet mi pomohli vybrat pro mě vhodný jazykový kurz a vše kolem toho zařídili bez jediného problému. Jejich přístup byl profesionální a přátelský zároveň.

Spokojení klienti

Průměrné hodnocení 4.7/5
Studium v Anglii, Univerzity v Anglii, Univerzity v Británii, Vysoké školy v Anglii, Studentská půjčka v Anglii, Studium v Británii 4.7/5 122
Tato webová stránka zpracovává osobní údaje návštěvníků pomocí souborů cookies a technologie Google Analytics. Stiskem tlačítka „souhlasím“ tímto udělujete svůj souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pomocí souborů cookies a technologie Google Analytics. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů návštěvníků prostřednictvím souborů cookies nejdete zde. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů návštěvníků prostřednictvím technologie Google Analytics nejdete zde.