Novinky

Financování studia pro rok 2018/2019 schváleno!

Znamená to tedy, že více šťastlivců dostane příležitost studia na univerzitě ve Velké Británii, které může financovat půjčkou od britské vlády. Financování tak každému bude garantováno po celou dobu jeho studia.

IP Santa naděluje týdny studia zdarma!

Nevíte si rady s vánočními dárky a nechcete to nechat na poslední chvíli? Co si letos nadělit netradiční zážitek. Potěšte sebe i své blízké a udělejte si dovolenou, kterou spojte s jazykovým kurzem angličtiny.

Studentská půjčka i po BREXITU!

A je to oficiální! Vláda Velké Británie včera (11.10.2016) oznámila, že nadále ve školním roce 2017/2018 bude pro studenty Evropské unie možnost využítí vládní půjčky až ve výši 9 000 GBP na jeden rok studia na jedné z univerzit ve Velké Británii.

Naděl si Londýn pod stromeček!

Nevíš si rady s vánočními dárky a nechceš to nechat na poslední chvíli? Co si letos nadělit netradiční zážitek. Potěš sebe i své blízké a udělej si dovolenou, kterou spojíš s jazykovým kurzem angličtiny.

Studium v Anglii po Brexitu

Poté, co Velká Británie v nedávném referendu rozhodla o vystoupení z EU, se nás ptáte, jak to bude se studiem v Anglii nadále.

Studuj ve Velké Británii! Do budoucna máš vyhráno.

Britské univerzity každoročně obsazují nejvyšší příčky v seznamech nejlepších univerzit světa. Celkově se britský vzdělávací systém považuje za jeden z nejkvalitnějších. Zde máš pár důvodů, proč si vybrat právě Velkou Británii.

Půjčka nyní i na magisterské studium v Anglii

Je výše školného na britských univerzitách to, co tě drží zpátky? Teď už nemusí, školné i další náklady totiž za tebe zaplatí britská vláda!!! Co bys o této půjčce měl vědět?

Studovat vysokou v Anglii? Proč ne!

Chceš studovat v zemi s nejkvalitnějším školstvím na světě, ale nemůžeš si dovolit drahé školné? Nezoufej, protože i ty máš otevřené dveře studovat vysokou školu v Anglii. Né každý ví o možnosti studentské půjčky od britské vlády, což je oficiální a léty prověřený systém financování vysokoškolského studia v Anglii, kterého využívají sta tisíce evropských i britských studentů každý rok.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace